Deputetet e LSI i zënë pritë: Ja çfarë i bëjnë Taulant Ballës

Kliko per me shume info

Deputetet e maxhorancës nuk kanë lejuar kreun e Grupit Parlamentar Taulant Balla të mbajë një deklaratë për mediat.

Balla ka insistuar të flasë për mediat por nuk është lejuar nga deputetet e LSI, Kërpaçi dhe Mehmetaj.

Kliko per me shume info

Pjesë nga debati

Mehmetaj: Pse ja ndërpretë fjalën opozitës

Balla: Ju jeni shembull më i keq për rininë

Mehmetaj: Mos u merr me rininë se s’ke asnjë të drejtë të flasësh për rininë

Balla: Mos bëni kukuvajkat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.