Deputetet e LSI i zënë pritë: Ja çfarë i bëjnë Taulant Ballës

Deputetet e maxhorancës nuk kanë lejuar kreun e Grupit Parlamentar Taulant Balla të mbajë një deklaratë për mediat.

Balla ka insistuar të flasë për mediat por nuk është lejuar nga deputetet e LSI, Kërpaçi dhe Mehmetaj.

Kliko per me shume info

Pjesë nga debati

Mehmetaj: Pse ja ndërpretë fjalën opozitës

Balla: Ju jeni shembull më i keq për rininë

Mehmetaj: Mos u merr me rininë se s’ke asnjë të drejtë të flasësh për rininë

LEXO EDHE:  Basha TRONDIT vendin: Ja çfarë më thanë në Gjermani për Saimir Tahirin…

Balla: Mos bëni kukuvajkat.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here