Denoncimi/ Terror shtetëror në Lazarat, ja çfarë po ndodh

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale mesazhin e qytetarit dixhital mbi atë çka po ndodh në Lazarat. Berisha shkruan “terror shtetëror me narkopolicë, terr dhe errësirë ndaj Lazaratit”.

 

Kliko per me shume info

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit

Terror shtetëror me narkopolicë, terr dhe errësirë ndaj Lazaratit

Kohë e maskarenjve!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“pershendetje zoti Doktor.. jam. nje banor i fshatit ..Lazarat po behen 4 dit pa drita !

LEXO EDHE:  Xhaxhai i Ardit Gjoklajt paralajmëron Erjon Veliajn: Gjaku i 17-vjeçarit nuk do të falet

dhe cdo dit po na vijn ne shpi me polici dhe na bejnn teror per lekt te dritave … qe jemi te regullt me pages ne te gjith qarkun vetem Lazarati pa drita?? gjith te mirat”

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here