Denoncimi: Njihuni me deputetin që nuk paguan energjinë elektrike

Kliko per me shume info

Ndërsa policia arreston çdo qytetar që nuk paguan energjinë elektrike, nuk ndodh kështu kur një deputet nuk paguan energjinë elektrike. Denoncimi është bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha me një mesazh të bërë publik në Facebook

Bëhet fjalë për deputetin e PS-së Eduart Shalsi, që sipas një denoncuesi zyrën e pritjes në Pogradec e ka pa sahat dhe pa kontratë.

Kliko per me shume info

“Për narkodeputetët energjia është falas”- shkruan Berisha në statusin e tij.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha:

Per narkodeputetet energia elektrike eshte falas!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje doktor Berisha.

Nderkohe qe njerezit burgosen per mospagimin e faturave te energjise, deputeti i PS ne Pogradec Eduart Shalsi ka hapur nje zyre pritje dhe nga banoret raportohet se lidhjen e energjise e ka bere pa kontrate dhe pa sahat matje te harxhimit.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.