Dënimi i Xhikës/ Brahimllari: Rama po zhvillon gjyqe politike

Pas dhënies së vendimit të Gjykatës ndaj ish drejtorit të Rrugëve, Dashamir Xhika, ka ardhur dhe reagimi i deputetit të LSI-së, Endrit Brahimllari.

Përmes një postimi në Facebook,Brahimllari shkruan, se Rama u ëhstë rikthyer gjyqeve politike. Sipas tij Rama pasi ka kapur gjykatat vendos vetë se kush duhet dënuar e kush jo,pavarësisht se ndaj Xhikës nuk u provua asnjë akuzë.

LEXO EDHE:  Lirimi i 7 kuksianëve, reagon Basha: Drejtësi gjysmake, 4 në burg
Kliko per me shume info

Ja postimi i Brahimllarit:

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here