Del e vërteta e sherrit mes doktorit të vipa-ve dhe Ermal Mamaqit

Ditën e sotme në mediat ka qarkulluar një lajm ku thuhej se ka pasur një përplasje në rrjetet sociale mes doktorit plasti të Vipave Skerdi Faria dhe Ermal Mamaqit.

Meqenëse Ermali zakonisht lë komente pikante tek miqtë e tij, kjo ka bërë që edhe këtë herë të krijohet një ngatërresë në faqen e Skerdit.

LEXO EDHE:  Ai i kushtoi këngë, ish e dashura e këngëtarit shqiptar i kthen përgjigjen mbresëlënëse
Kliko per me shume info

Në foton ku po tregohej një person që po dhuronte gjak,lexohet edhe komenti i Mamaqit të supozuar i cili shkruan: ‘Kur mer në intervist duet me majt mikrofonin nga vetja pastaj nga qytetari o shpirti vogël’. Pas kësaj, doktor Skerdi ndër të tjera i thotë: Do të kapësh followersa? Megjithatë nuk e dimë nëse ky i fundit e ka kuptuar se personi në fjalë nuk ishte Ermal Mamaqi i vërtetë por dikush që hiqej si ai.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here