Deklarata e guximshme e aktores: Kam qenë e shemtuar, kurse tani jam e bërë

Njihet si vajza rebele që bën gjithcka dëshiron, pa patur frikë. Aktorja Ana Lika është bërë e njohur për natyrën e saj të clirët që dhuron humor për publikun.

Shumë prej personazheve të ekranit tonë kanë kryer ndërhyrje kirurgjikale, po janë të paktë ata që e thonë pa problem këtë gjë dhë një ndër ta është edhe Ana.

LEXO EDHE:  Moderatorja e famshme drejt martesës? Zbulon unazën mbresëlënëse me gurë të çmuar
Kliko per me shume info

Gjatë emisionit “Pop Culture” Lika ka thënë se më parë ka qenë e shëmtuar, por tani është bërë e lezetshme pas ndërhyrjeve që ka bërë në hunë dhe buzë.

“Kam qenë shumë e shëmtuar por tani jam e bërë. Kam bërë hundën dhe buzët, prandaj jam e lezetshme tani”- tha ajo.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here