Dalin pamjet tronditëse nga rrëzimi i avionit me 71 persona në bord

Kliko per me shume info

Kanë dalë pamjet e para nga vendi ku u rrëzua avioni rus me 71 persona në bord.
Avioni ishte nisur nga aeroporti i Moskës, për në malet Urale, ku më pas është zhdukur nga radarët.
Pamjet tregojnë avionin e shkatërruar në dëborë.
Burimet e emergjencës shprehen se avioni me 71 persona në bord, është përplasur dhe shanset janë të vogla që të ketë të mbijetuar.
Ekipet e shpëtimit janë nisur në këmbë në vendngjarje, pasi është i pamundur udhëtimi me automjete.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.