Dafina Zeqiri merr iniciativë për Shën Valentin: Shkruajini në Instagram, ju pret diçka

Kliko per me shume info

Dafina Zeqiri ka marr një iniciativë mjaft interesante përmes rrjeteve sociale.

Ajo në ditën e të dashuruarve Shën Valentin, u është drejtuar të gjithë fansave që e ndjekin në Instagram.

Kliko per me shume info

Ajo u ka kërkuar fansave që t’i shkruajnë për këtë ditë të veçantë për çiftet dhe disa prej tyre do të marrin urimet e bukuroshes sonë.

“Kjo jam unë duke u shkruar të gjithëve për ditën e Shën Valentinit. Tagg dikë që ju e dashuroni dhe ndoshta unë do t’iu dërgoj atyre një mesazh personal”, ka shkruar ndër të tjerash Dafina në Instagram.

Vlen të theksohet se këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i sjellin gjatë muajve në vijim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.