Dafina Zeqiri kërkon diçka që i përket Kylie Jenner

Kliko per me shume info

Këngëtarja e famshme Dafina Zeqiri si të gjithë pjesa tjetër e publikut dhe medias ka hedhur një sy nga “Keeping up with the Kardashians”.

Ndërkohë që e gjithë bota po fliste pa fund për shtatzaninë e 20-vjeçares, miqtë e saj të ngushtë, krahas familjes bënë çdo gjë që kjo të mbetej sekret për aq kohë sa Kylie kërkoi. Pikërisht për këtë fakt Dafina ka shprehur pak xhelozi.

Kliko per me shume info

Këngëtarja e hitit “Ti e Din” ka shkruar në Instagram-in e saj se do të dëshironte të kishte miq kaq të mirë sa ato të Kylie Jenner.

“Kylie ka miq të vërtetë, ata nuk zbuluan asgjë për 9 muaj rresht. Këto janë lloji i miqve që dua të kem rreth vetes”– është shprehur në një status në gjuhën angleze Dafina.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.