Çudia/ E fshehu drogën në prapanicë, policia e mban në arrest 16 ditë duke pritur që të shkojë në tualet

Një burrë i dyshuar për fshehjen e drogës në prapanicën e tij ka kaluar 16 ditë të habitshme në arrest – ndërsa policia ka pritur që ai të shkojë në tualet.

Operacioni “Raptor West”, një grup i Policisë Essex dhe njësia e krimit urban në Harloë, e kanë quajtur situatën #pooëatch dhe kanë postuar përditësime të përditshme në Twitter.

LEXO EDHE:  Hajduti i Bitcoin arratiset nga burgu me avionin e Kryeministres
Kliko per me shume info

Pas arrestimit të tij, ata shkruan në Twitter : “Arrestohet banditi i Londrës për mosndalim ndaj policisë dhe posedimin me qëllim të furnizimit me drogë të klasës A. Ai nuk mendon se ne kemi fuqinë për ta mbajtur atë derisa ai të nxjerrë sendet e përmendura prapanica e tij”.

Ai u arrestua më 17 janar, me dyshimin për posedim me qëllim të furnizimit me drogë të klasës A dhe dyshohet se ka gëlltitur drogën gjatë përpjekjes për të mos u arrestuar./lajmifundit.al

LEXO EDHE:  Shpërthen zjarri në avionin me 274 pasagjerë, ulje të detyruar

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5347435/Police-holding-suspect-waiting-use-toilet.html

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here