Çudia/ 29-vjeçarja e virgjër, shtatzënë me fëmijën e parë, së shpejti bëhet nënë

Kliko per me shume info

Ajo është një virgjër 29-vjeçare, e cila është më e lumtur me veten dhe gjen puthjen “të vështirë”.

Por kjo nuk e ka ndalur Lauren, nga një bashkësi thellësisht fetare në Manitoba, Kanada, për të gjetur një dhurues të spermës dhe tani po pret fëmijën e saj të parë në qershor.

Kliko per me shume info

Ajo ka shkuar kundër këshillave nga familja, miqtë dhe mjekët e saj dhe thotë se pret që të jetë një nënë e virgjër./lajmifundit.al

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/neës/article-5378373/Virgin-29-Canada-used-sperm-donor-pregnant.html

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.