Çiljeta feston ditëlindjen, e ëma tregon sa vjeç bën

Kliko per me shume info

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga dhe djali i saj Fernando festojnë sot ditëlindjen.

E para që e ka uruar Çiljetën në rrjetet sociale është e ëma, e cila nëpërmjet një postimi në “Facebook” zbuloi dhe se sa vjeç mbush sot këngëtarja simpatike.

Kliko per me shume info

“Të shkruaj për ty zemra mamit duhet një libër i tërë. Si sot e 33 vjet më parë erdhe në jetën tonë dhe na dhe shumë lumturi mbas dy çunave të xhajës tënd erdhe ti vajzë dhe gëzoj gjithë familja duke të vënë dhe emrin nusja xhajës Teuta, emrin Çiljeta .Ti je drita e syve të mi.

Por ti na dhe një gëzim akoma më të madh. Na solle në jetë një princ të vogël Fernandon që zoti e bekoi duke pasur një ditëlindje me ty biri im dhe na lumturoj jetën tonë. Mami, babi dhe mami Liria ju urojnë nga shpirti të rroni me qindra vite dhe veç të mira paçi në jetë. Zoti ju bekoftë”, shkruan e ëma e Çiljetë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.