Çifti ynë i preferuar festojnë datën e lindjes

Kliko per me shume info

Çifti ynë i preferuar festojnë datën e lindjes sot më 2 shkurt! Ata janë dyshja më simpatike e showbizz-it dhe për për këtë të gjithë biem dakort.

Po çfarë na ka bërë ta adhurojmë kaq shumë këtë çift? Këngëtarja Kolumbiane, 41 vjeç, dhe futbollisti spanjoll, 31 vjeç, u njohën në shesh xhirimin e këngës “ëaka ëaka”, kënga zyrtare e botërorit të vitit 2010, të cilën e performonte Shakira.

Kliko per me shume info

Pique më vonë zbuloi se ai për herëtë parë iu drejtua Shakirës me këto fjalë: “Do ta fitoj këtë kupë, kështu ne mund të shihemi përsëri në finale!”, pjesa më e bukur është se ai e fitoi vërtetë!

“Unë mendoj se ekzistenca e Zotit mund të vërtetohet vetëm nëpërmjet dashurisë,” u shpreh Shakira në një intervistë për “ELLE”. “Unë për disa kohë e humba besimin në të…fillova të mendoj se Zoti nuk ekziston në të vërtetë. Pikërisht atëherë u shfaq Gerard, dhe dielli lindi sërish për mua.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.