Çifti gjendet i vdekur në shtëpi, mister shkaqet

Kliko per me shume info

Dy persona u gjetën të vdekur të dielën në Elsmere, Delaware të SHBA.

Stephanie Ell, 29-vjeçe dhe Gibby Hood, 42 vjeç u gjetën në banesën e tyre të pajetë.

Kliko per me shume info

Në shtëpi u gjet edhe një fëmijë, fatmirësisht shëndoshë e mirë.

Pritet që gjatë ditës së martë trupat e pajetë t’i nënshtrohen autopsisë.

Shkaqet e vdekjes së çiftit mbeten mister, ndërsa autoritetet kanë nisur hetimet për ngjarjen që tronditi mbarë zonën.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.