Brënda shtëpisë së aktores së njohur

Kliko per me shume info

Ajo bleu pronën shtatë vjet më parë për 21 milionë dollarë.
Dhe tani Jennifer Aniston ka ndarë me fansat, si është shtëia e saj nga brenda.
Shtëpinë ajo e ndan me bashkëshortin e saj Justin Theroux për “Unë e shikoj përreth burrit tim, qentë e  mi dhe shtëpisë tonë, dhe nuk ka askund tjetër që unë dua të jem”, shpjegoi aktorja 48 vjeçare.
Pra ajo është shumë e lumtur me blerjen e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.