Brenda shtëpisë madhështore të Turit dhe Orindës

Kliko per me shume info

Turjan Hyska dhe Orinda Huta kanë një dashuri 10-vjeçare të cilën vitin e kaluar e kurorëzuan me martesë.

Bashkëjetesa e gjatë i ka mësuar tashmë me njëri tjetrin por cifti na ka prezantuar me shtëpinë e tyre.

Kliko per me shume info

Është ndjesi e bukur kur njëri nga miqtë tanë martohet dhe blejnë shtëpi të re.

Njësoj ndodh edhe me çiftin e njohur Turjan Hyska dhe Orinda Huta, të cilët pas martesës kanë blerë një shtëpi të re. Ata kanë ftuar për darkë kastin e aktorëve të “Apartamentit 2XL”.

Juli dhe Cubi kanë publikuar foto nga shtëpia e Turit dhe Orindës. Në fakt shtëpinë e tyre e kemi parë edhe kur Turi dhe Orinda u martuan. Shtëpia është goxha e madhe, dhe ka vend aty për shumë miq të çiftit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.