Brenda fabrikës së kukullave të seksit, tani bëjnë punë shtëpie dhe do mund të flasin

Kliko per me shume info

Kompania kineze Exdoll dëshiron të krijojë kukulla seksi “të zgjuara” në botë.

Qëllimi është të bëjë modelin që kushton 4,000 dollarë të flasë, të luajë muzikë dhe të bëjë punët shtëpiake.

Kliko per me shume info

Firma thotë se po zhvillon Inteligjencën Artificiale në mënyrë të avancuar dhe  kukulla mund të bëjë tashmë gjithçka që mund ta bënte një qenie e gjallë.Prodhuesi Xiaodie thotë:

Kukullat gjithashtu mund të punojnë si asistente mjekësorë ose recepsioniste.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.