Nisin reshjet e dëborës! Ja rrugët që kanë probleme në qarkullim

Kliko per me shume info

Siç edhe ishte parashikuar kanë nisur mbrëmjen e sotme reshjet e dëborës.

Por përkeqësimi i motit ka sjellë dhe problemet e para në qarkullimin rrugor.

Kliko per me shume info

Mësohet se reshjet e borës kanë krijuar vështirësi në akset rrugore Fushë-Dukagjin, Kukës-Shishtavec, dhe në rrugën e Kombit.

Bëhet me dije se 5 borëpastruese po hedhin kripë në rrugë për të lehtësuar qarkullimin dhe për të shmangur aksidentet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.