Bllokohet rruga në Pezë Helmës, probleme në Arbanë-Kombinat

Kliko per me shume info

Automjetet kanë hasur vështirësi në qarkullim, në aksin rrugor Pezë-Helmes, në Tiranë.

Kjo situatë ka ardhur si pasojë e reshjeve të shumta të shiut. Disa pika të kësaj rruge janë totalisht të bllokuara.

Kliko per me shume info

Mësohet se një segment prej 1 km në Arbanë është totalisht i bllokuar dhe i pakalueshëm për automjetet.

E njëjta situatë është edhe në aksin Arbanë-Kombinat. Qarkullimi i automjeteve është bërë i vështirë, për shkak të reshjeve të dendura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.