Bleona Qereti dhe familja Saraçi bëhen bashkë, kjo është arsyeja

Këngëtarja Bleona Qereti është një ndër emrat më të përfolur në industrinë e shoëbizit shqiptar por jo vetëm pasiqë ka ditur ti rrëmbej fokusin edhe ndërkombëtarëve.

Ka disa vite qe jetën e zhvillon në Los Angeles, vend ky që i ka hapur shumë dyer për ëndrrën amerikane.

Kliko per me shume info

Së fundi Bleona në Instagramin e saj ka postuar foto me djalin e Shpëtim Saraçi si dhe me bashkëshorten e tij Mira Konçi.

LEXO EDHE:  “Dal lakuriq para pasqyrës dhe…!” Këngëtarja shqiptare zbulon si e motivon veten

Familja Saraçi ka kohë që është shpërngulur në Shba.Ndoshta djali i ShpëtimSaraçit është ndihmuar nga Bleona për ti hyrë botës së muzikës.

Bleona, ka bërë edhe një nënshkrim në foton e postuar, e cila na lë të nënkuptojmë që djali i Shpëtim Saraçit, duhet të jetë i talentuar në muzikën e tj.

”Wow!!! Dhe nuk kish si ndodhte ndryshe; The very handsome son of #shpetimsaraci & #mirakonci an #incredible talent!!’, shkruan ajo.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here