Grabitet biznesi në autostradën Tiranë-Durrës, persona me maska marrin paratë nga kasaforta

Kliko per me shume info

Një biznes është grabitur gjatë orëve të parë të mëngjesit në autostradën Tiranë-Durrës.

Sipas informacioneve persona të pa identifikuar kanë marrë një shumë parash nga kasaforta e një dyqani pllakash.

Kliko per me shume info

Polica ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Vjedhja e kasafortës mësohet se është kryer në orët e para të mëngjesit

Biznesi ndodhet në autostradën Tiranë-Durrës, pranë mbikalimit të Shkozetit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.