Beteja fatale mes kobrës dhe pitonit gjigant përfundon me barazim

Një fotografi që është bërë hit në internet, që me gjasë është nga Azia Juglindore, shfaq një përballje të pazakonshme.

Beteja mes dy titanëve të zvarranikëve përfundoi me barazim, duke i lënë gojëhapur njerëzit që po e shikonin dyluftimin nga afër.

Kliko per me shume info

Njëri nga luftëtarët, mbreti kobra, u mbyt. I dyti, një piton, ngordhi gjithashtu. I kafshuar pas kokës nga kobra dhe duke vuajtur nga helmi vdekjeprurës i gjarprit, pitoni u përpoq ta mbrojë vetën duke e shtypur sulmuesin deri në vdekje.

LEXO EDHE:  Gjashtë arsye përse duhet shkurtuar floku gjatë shratzënisë

Dhe ia doli. Por asnjëri prej tyre nuk mbijetoi.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here