Besa Kokëdhima rikthehet fuqishëm!

Kliko per me shume info

Besa Kokëdhima ka nisur karrierën e saj muzikore me këngën debutuese “Më beso” në vitin 2003, një bashkëpunim me grupin Produkt 28, i cili rezultoi i suksesshëm në atë kohë.

Ishte vetëm 19-vjeçe kur Besa u zhvendos përfundimisht në Shqipëri, pas studimeve që përfundoi në Angli.Por Besa duket se bwri njw pauz nga muzika.Tashmë ajo është rikthyer dhe jo me 1 këngë por me 15 tw tilla.

Kliko per me shume info

Në kanalin e saj në YouTube ajo ka publikuar 15 cover të disa prej hiteve botërore ndër vite duke përmendur grupe si Nirvana apo këngëtaren Sia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.