Bes Kallaku ngel pa lekë në Itali, fillon punë picier

Kliko per me shume info

Aktori i komedisë Bes Kallaku shquhet për faktin se është shumë aktiv në rrjete sociale dhe shpeshherë dhe vë në pah atë që sipas tij quhet ndryshe ” Katunari nga Bubqi”.

Këtë herë ai ka udhëtuar drejt Italisë ku dhe ka treguar se në fakt i pëlqen cdo gjë, ushiqmi vendi, njerëzit atmosfera.

Kliko per me shume info

Madje aq shumë i ka pëlqyer saqë Besi ka vendosur të punojë atje.

“Kur shko per koncert por do me nxjerr edhe lekt e rruges me ate rast”-ka shkruar ai me shaka në një foto ku duket se po nxjerr një picë nga furra.

Ai shquhet gjithmonë për humorin shumë popullor që shoqëron fansat ngado që Besi shkon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.