Bes Kallaku lë nam në mes të Italisë, i ka të gjitha por diçka i mungon

Kliko per me shume info

Aktori i komedisë Bes Kallaku shquhet për faktin se është shumë aktiv në rrjete sociale dhe shpeshherë dhe vë në pah atë që sipas tij quhet ndryshe ” Katunari nga Bubqi”.

Këtë herë ai ka udhëtuar drejt Italisë ku dhe ka treguar se në fakt i pëlqen cdo gjë, ushiqmi vendi, njerëzit atmosfera.

Kliko per me shume info

Por ama ka dicka që Besit i mungon shumë dhe ato ajën domatet zemër kau.

Besi madje edhe bën shaka me pomodorinit e italianëve dhe nuk i konsideron fare si domate.

Maq ka mjaftuar dhe komentet në video janë të shumta dhe fansat janë shkrirë së qeshuri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.