Bes Kallaku i shpreh dashurinë Xhensilës me një dedikim special

Kliko per me shume info

Bes Kallaku njihet për humorin që ka dhe këtë e shohim edhe në postimet e tij në rrjetet sociale.

Këtë herë ai ka sjell një postim plot humor që mesa duket ja dedikon Xhensilës.

Kliko per me shume info

Besi ka publikuar një foto me domate ku shkruan: “Të dua më shumë se domatet.” Epo Xhensila duhet të ndihet me fat pasi ai mes dy dashurive të tij zgjodhi atë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.