Berisha i ‘ndërpret’ fjalën me iPad, Rama: Kujdes se ka kamera lart, ku nuk futesh ti!

Ngjarjet komike nuk kanë munguar as në seancën plenare të kësaj të enjteje, 15 shkurt 2018.

Ndërsa kryeministri po fliste në foltore mbi debatin për Universitetin e Tiranës dhe Teatrin Kombëtar, ish-kryeministri Berisha i tërhoqi vëmendjen përmes një fotoje në iPad-in e tij.

Kliko per me shume info

Rama: O Sali, kujdes se po të marrin dhe po të filmojnë dhe kushedi çfarë po të del dhe ty. Kujdes se ti je i çuditshëm dhe ku nuk futesh. Kujdes se ka kamera lart… na morët fytyrën dhe ne të tjerëve.

LEXO EDHE:  Direkt pas takimit me Ramën, Charles Michel mbërrin në Presidencë

Kujdes të lutem, mos na i hap këto muhabete. Të lutem Sali, bashkohu me aktorët se ti mund të flasësh në emër të Agron Llakajt, se Agroni ka punë. Ti bashkohu me ata të papunët dhe fol në emër të Agron Llakajt. Atë punë ke, vazhdo, vetëm kujdes ata atje lart.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here