Hidhet në erë me eksploziv “Benz-i” në Vlorë

Kliko per me shume info

VLORE- Një mjet tip “Benz” në pronësi të shtetasit me iniciale I.Y është dëmtuar pothuajse plotësisht pasi i është vendosur lëndë shpërthyese.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në fshatin Kaninë, teksa makina ka qenë e parkuar pranë banesës së pronarit të saj.

Kliko per me shume info

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe për identifikimin e kapjen e autorit/ëve.

NJOFTIMI I POLICISE:

Më datë 02.02.2018, në fshatin Kaninë është konstatuar se gjatë natës është dëmtuar me lëndë shpërthyese mjeti tip “Benz”, në pronësi të shtetasit I.Y..

Mjeti ka qënë i parkuar pranë banesës së shtetasit I.Y., dhe është dëmtuar pothuajse plotësisht.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe për identifikimin e kapjen e autorit/ëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.