Befason Rezarta Shkurta, bën postimin më të çuditshëm për ”Shën Valentin”

Kliko per me shume info

Këngëtarja bukuroshe nga Shqipëria, Rezarta Shkurta, në bazë të postimeve në rrjetet sociale shihet se është mjaft e dhënë pas familjes së saj, dhe se kanë relacione shumë të afërta. Së fundmi ajo ka postuar diçka ndryshe këtë Shën Valentin.

Rezarta ka vendosur të urojë përmes Instastory-t të saj duke publikuar disa nga imazhet e kryeministrit Edi Rama nga fjalimet e tij të ndryshme.

Kliko per me shume info

Mesa duket këngëtarja ka menduar që urimin e saj ta pasurojë me disa doza ironie pasi këto urime nuk flasin për dashurinë në çift, por ”dashurinë” ndaj njerëzve dhe individëve në përgjithës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.