Beatrix Ramosaj provokon nga shtrati i saj

Kliko per me shume info

Këngëtarja bukuroshe në vazhdimësi sjell foto nga jeta e saj private dhe kështu tërheq vëmendjen e mediave rozë, ajo gjithnjë di të shfaqet provokuese.

E kemi fjalën për këngëtaren bukuroshe Beatrix Ramosaj.Ajo së fundmi është bërë mjaft aktive në rrjetet e saj sociale.

Kliko per me shume info

Së fundmi Ramosaj në Instastory, ka postuar një foto me efektet e Snapchat, ku duket mjat bukur shtrirë në krevat.

Por vëmendja e saj ka shkuar diku tjetër pasi ka nxjerr në pah edhe linjat e saj perfekte trupore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.