Bashkim Fino sulmon hapur Top Channel: Keqardhje për mungesën e profesionalizmit

Kliko per me shume info

Gara për kreun e ri të Federatës Shqiptare të Futbollit në çdo ditë që kalon bëhet akoma dhe më e ashpër.

Këtë herë është kandidati Bashkim Fino i cili ka lëshuar një akuzë të ashpër në drejtim të televizonit Top Channel, pasi sipas tij kjo media ka deformuar deklaratën e zyrtarit të UEFA-s, Surkis.

Kliko per me shume info

“Me dëshirën për të politizuar fushatën, kronika e “Top Channel” citon sikur ta ketë thënë zoti Surkis fjalën ‘politikë’,”- shkruan Fino ndër të tjera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.