Moti i keq, evakuohet një banor me probleme shëndetësore në Fier, dërgohet në spital

Kliko per me shume info

Forcat e Armatosura kanë evakuuar një banor me probleme shëndetësore në fshatin Ferras.

Ai është dërguar me ambulance në spitalin e Fierit.

Kliko per me shume info

Situata paraqitet problematike në Fier, shirat e rrëmbyeshëm kanë sjellë përmbytje të tokave bujqësore në komunën Mbrostar, si dhe në komunën Qendër-Libofshë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.