Autobusi e fluturon 13 metra tutje, burri fal shoferin: Jam i lumtur! (VIDEO)

Një baba i dy fëmijëve, i cili u godit nga një autobus me shpejtësi dhe fluturoi në ajër për 13 metra, ka falur shoferit, duke pranuar se ishte i lumtur që evitoi burgun.

Cheikh Senghor, 40 vjeç, nga Wallingford, Oxfordshire, ishte filmuar duke i zënë rrugën autobusit të shpejtë të Simon Smith kur ai e shtyu aksidentalisht akseleratorin në qershor të vitit të kaluar.

LEXO EDHE:  A do të bëhet Ballkani fushëbeteja e re e “luftës”?
Kliko per me shume info

Ai gjithashtu shkatërroi një strehë autobusi në përplasjen dramatike me shpejtësi të lartë në një pjesë të populluar të qendrës së qytetit të Reading./lajmifundit.al

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here