Aurela Hoxha, nga gatimi në kërcim

Kliko per me shume info

Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar.

E përfolur për linjat e saj fizike, ndërhyrjet e mundshme estetike, por edhe për pjesëmarrjen në evente të huaja ku ka takuar shpesh emra të njohur botëror, ajo ka mbledhur në rrjetet sociale mijëra ndjekës.

Kliko per me shume info

Por këtë herë nuk do të flasim për look-un e saj por për një Aurelë që gatuan dhe kërcen njëkohësisht. Aurelën nuk e paskemi ditur që qënka një amvisë e përkushtuar ndaj ushqimit.

Ajo në Instastoryn e saj ka postuar dy foto ku shfaqet duke gatuar dhe e shoqëron gatimin dhe me një kërcim të ”çmendur”. E pra Aurela sapo na tregoi pasionin e saj të gatimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.