Aurela Gace, vajzën e vogël e lë në shtëpi, të madhen me vete në palestër

Kliko per me shume info

Është një nga personazhet më karizmatikë dhe të dashur të ekranit dhe botës së muzikës, e cila përveç talentit, spikat edhe për origjinalitetin që e karakterizon në mënyrën e të thënurit të gjërave dhe jo vetëm.

Edhe kur bëhet fjalë për stërvitjen dhe angazhimin që ajo tregon ndaj palestrës, nuk ka sesi të mos e shoqërojë e vogla e saj Grace.

Kliko per me shume info

Abigail është ende e vogël por për vajzën e madhe, Grace, është koha e përshtatshme për të vënë trupin në lëvizje në mënyrë të zgjuar.

Nga video-ja e postuar nw rrjetin e saj social Insagram, duket qartë se këngëtarja është duke u stërvitur seriozisht dhe me gjithë shpirt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.