Aurela Gaçe tregon sekretin: Çdo gjë rrotullohet rreth vetë jetës

Kliko per me shume info

Me rastin e festës, të gjithë VIP-at kanë uruar dashuritë e tyre në Instagram.

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka emocionuar me dedikimin kushtuar partnerit të saj dhe dy vajzave të tyre, Grace dhe Abigail.

Kliko per me shume info

“Vetem 4 muaj mbas ardhjes ne jete te vajzes se pare , Grace ….sot prinder te dy vajzave . Jeta ka marre tjeter kuptim. Nuk je më ” per veten” …ne fakt ndryshon jeta sepse tani çdo gje rrotullohet rreth “VETË JETËS””.- shkruan Aurela në postimin e saj.

Ata duken shumë të dy shumë bukur dhe të lumtur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.