Athinë, gjendet një çantë me drogë në derën e një agjencie turistike

Kliko per me shume info

Gjendet në Athinë çantë me drogë në një agjenci turistike.

Raportohet se një person zbriti nga taksia dhe la çantën në derën e agjencisë. Menjëherë, kjo u vërejt nga punonjësja e zyrës e cila njoftoi policinë. Nga kontrolli rezultoi se në të kishte3.6 kg kokainë e 15. 5 kg kanabis.

Kliko per me shume info

Dyshimet e para të policisë flasin për një person i cili presupozohej se do merrte çantën me drogë. Hetimi ka nisur për të vënë në pranga autorët

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.