Arrestohet shqiptari bashkë me bashkëpunëtorin italian në Venecia, trafikonin lëndë narkotike

Kliko per me shume info

Një shtetas shqiptar dhe bashkëpunëtori i tij italian janë vënë në pranga për shpërndarje droge.

Shqiptari me inicialet A. H, 24-vjeç është arrestuar ditën e sotme nga karabinierët bashkm me 29-vjeçarin P.S. Sipas autoriteteve italiane ata importonin drogë, kanabis nga Shqipëria dhe kokainë nga Franca dhe e shpërndanin në sheshet e Venecias.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.