Arjon Muça shokon me deklaratën: Më kanë ofruar 100 milion lekë për një natë

Kliko per me shume info

Kudo në botë ka shpërthyer hapur bumi i ngacmimeve seksuale, përgjithësisht nga meshkujt drejt femrave.

Por modeli dhe mderatori Arjon Muca, dikur pjesë e Big Brother 2, i ftuar në Pop Culture ka rrëfyer se edhe ai ka marrë oferta në këmbim të marrëdhënieve.

Kliko per me shume info

Sipas tij, oferta ka qenë shumë ëe majme pasi i kanë ofruar 100 milionë lekë për një natë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.