Arditit i shohin filxhanin në studio, “fallxhorja” e lë pa fjalë me ato që i gjen

Kliko per me shume info

Mesa duket batutat dhe argëtimi ka vazhduar edhe prapa kuintave me gjyshen simpatike Tahire që ishte sot e thirrur te “Ka një mesazh për ty”.

Ardit Gjebrea siç duket i ka kërkuar që t’i shohë filxhanin, duke qenë se ajo e bëntë këtë gjë shpesh për shoqërinë e saj, por sot i është dhënë mundësia të bëjë “parashikimin e fatit” për showman-in Ardit Gjebrea.

Kliko per me shume info

“Duket njëri sikur të ka zili por gjë s’të bëjnë sepse zemrën e ke të kuqe gjak me një tresh, tre orë tre ditë, tre javë, ke një rrugë të gjatë”.

Gjebrea: Edhe një herë? Çfarë rruge se unë nuk lëviz se është e diela.

Nënë Tahireja: “Ke rrugë të gjatë do dalësh jashtë, se ku nuk e di. Ke zogj mbi kokë, në shtëpi i ke njerëzit shumë të mirë.

Ardit të del shumë mirë filxhani. Je shumë i mbarë. Je mbret dhe mbretërofsh”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.