Arbana Osmani rrëfen fillimet e karrierës: Prisja të më hidhnin ndonjë kockë

Kliko per me shume info

Sot është një nga personat më të rëndësishëm në televizionin. Arbana Osmani ishte e ftuar dje në emisionin ”Top Show Magazine” nga ku rrëfeu risitë e emisionit ”Dua të të bëj të lumtur”, por edhe për vështirësitë në fillimet e karrierës së saj në media.

”Të punoja në media ka qenë një moment shumë i rëndësishëm i jetës sime, pastaj kur i fut këmbët, kupton se nuk të pret askush ty… Dhe pret ashtu si fëmijë të të hedhin ndonjë kockë”, duke iu referuar reklamave që i duhej të siguronte për t’i bërë programet edhe më jetëgjata.

Kliko per me shume info

Albana Osmani nuk është dakord me këtë, madje ajo i thotë Arbanës se, në fakt, nuk i janë ofruar kocka. Më vonë, me punën e saj, Arbanës iu besuan programet më të ndjekura të Top-it.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.