Arbana Osmani prezanton mamin! Një kopje identike e saj

Kliko per me shume info

Pas një periudhe pushimi, Arbana është rikthyer për të sjellë programin që gjithmonë ka dashur të bëjë. Së shpejti do të fillojë emisioni ”Dua të të bëj të lumtur”.

Por sot për Arbanën nuk është vetëm Dita e të Dashuruarve por është edhe ditëlindja e njeriut të saj më të dashur, nënës së saj.

Kliko per me shume info

Moderatorja ka postaur një foto në Instastoryn e saj. “Gëzuar ditëlindjen shpirti im,”-shkruan Arbana.

Por një detaj që vihet është se Arbana dhe nëna e saj ngjajnë si dy pika uji.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.