Arbana Osmani na prezanton shtëpinë e saj moderne

Kliko per me shume info

Arbana Osmani është padyshim një nga moderatoret më të mira dhe më të dashura për publikun shqiptar.

Arbana Osmani e cila me një postim në Instagram ka zbuluar mbrëmjen e djeshme një pjesë të shtëpisë së saj.

Kliko per me shume info

Moderatorja është shfaqur me një mikrofon lodër duke kënaqur djalin e saj Jonin dhe një vajzë të vogël të cilët duket se po e shijojnë në maksimum.

Në foto menjëherë të shkon syri tek ambienti modern, karriget e verdha dhe kuzhina

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.