Andrra i hap luftë Alketa Vejsiut e Amarda Toskës, me 600 mijë euro biznes

Kliko per me shume info

Dyqani “Andra Couture”, biznesi me i ri i hapur nga familja VIP, do t’u bëjë rivalitet të hapur Alketa Vejsiut, Amarda Toskës dhe dyqaneve të tjera të fustaneve të nusërisë.

Për të zbukuruar jetën e çdo nusje ditën e dasmës, Andrra dhe Sinani kanë sjellë dyqanin më të ri në Tiranë me fustane nusërie, por jo vetëm.

Kliko per me shume info

Kohë më parë në media u fol se ky biznes do të kushtonte plot 600 mijë euro.

Sinan Hoxha tregon kushtin e Andrrës para se ta merrte në shtëpi: Më ka lodhur shumë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.