Ami i Ermal Mamaqit tregon barkun e rrumbullakosur në ditëlindjen e vjehrrit

Kliko per me shume info

Dita e djeshme për Ermal Mamaqin ishte ditë feste, pasi babi i tij festoi 66-vjetorin.

Vëllai i Ermalit, Ermiri ka publikuar një foto në Instagram ku uron babain e tij me një tortë plot me lekë dhe me një makinë llogaritëse.

Kliko per me shume info

“Tu shtofshin vitet e bukura bab me familjen dhe ato lejlatë s’janë keq me shtu”-shkruan Ermiri.

Dhe mesa duket kjo ka bërë bashkë të gjithë familjen e madhe, gjithashtu edhe bashkëshorten e Ermalit, Armanda Toskën e cila është shtatzënë.

Ami i është bashkuar festës familjare, duke u shfaqur pa filtra dhe ashtu siç shihet në foto barku i rrumbullakosur tregon se familja Mamaqi duhet të presë edhe pak kohë që vogëlushja e tyre të vijë në jetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.