Albano Bogdo sherr me Lek Plepin

Kliko per me shume info

Aktori i njohur i humorit Albano Bogdo dhe personazhi i njohur Lek Plepi duket se janë përfshirë në një debat të nxehtë.

Gjithçka duket se ka nisur nga një video live në Instagram, ku si duket Albano i është bashkëngjitur videos me Lek Plepin, i cili është një personazh i bërë ”hit” nga disa videohumoristike në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Por duket se në një moment biseda mes tyre ka marrë ”tatëpjetën”. Lek Plepi dukej i nervozuar duke i thënë Albanit, ”Ty dhe të tjerë si ty i haj si hiena,”- është shprehur Lek Plepi mjaft i nxehur.

Albani pa ngurruar i ka kërkuar falje para 2000 personave.

“Të dëgjoj ke të drejtë për çdo gjë dhe të kërkoj prapë falje në sy të 2000 vetave. Të kërkoj ndjesë se të kam rënë në qafë,”- ka thënë aktori.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.