Albana Osmani provokon si asnjëherë më parë

Kliko per me shume info

Moderatorja Albana Osmani konsiderohet si një nga femrat më joshëse të ekranit, e duhet thënë se duket gjithmonë në formë.

Në një postim të bërë së fundi, ajo shfaqet provokuese me një fustan të kuq pas trupit dhe një dekolte shpërthyese.

Kliko per me shume info

Në fakt nuk është hera e parë që moderatorja simpatike merr vëmendje edhe për hiret e saj femërore, ndërkohë që së fundi një angazhim serioz I saj ka qenë nisma “Ti je një luledielli”, në ndihmë të fëmijëve të prekur nga sëmundjet e gjakut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.