Aktorja tregon kur bëri seks për herë të parë: Ishte një eksperiencë jo e mirë

Kliko per me shume info

Në intervistën për Pop Cuture, aktorja e humorit Rudina Dembacaj, ka zbuluar një detaj të pathënë më parë nga jeta e saj.

“Me të dashurin tim të parë kam pasur një histori thuajse platonike. Sot atë e kam shumë mik dhe kam shumë respekt. Pastaj njoha dikë tjetër dhe seks për herë të parë bëra kur isha 19 vjeçe”, u shpreh Rudina.

Kliko per me shume info

“Nuk ishte ndonjë eksperiencë e mrekullueshme, por me kalimin e kohës…prapë më sterr u bë”, tha aktorja duke qeshur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.