Aktorja e njohur turke rrëfen tmerrin e përjetuar: Preva damarët

Kliko per me shume info

Aktorja e njohur turke, Meryem Uzerli apo e njohur te ne si ”Sulltanesha Hyrem”, ka një numër të madh të fansave në vende të ndryshme të botës.

Meryem Uzerli është njëra ndër aktoret e njohura dhe të dashura për publikun, për të cilën shkruhet dhe komentohet mjaft.

Kliko per me shume info

Aktoria ka rrëfyer momentet e vështira dhe dramatike që ka përjetuar kur ish-i fejuari i kërkonte të abortonte fëmijën e saj.

“Në Antalja mora një çmim, po atë natë tentova të vras veten. Shkova në dhomën e hotelit, e hodha statujën e çmimit dhe e shkatërrova.

Isha çmendur dhe preva damarët, kishte gjak kudo. Doja të hidhesha nga ballkoni sepse vetëm kështu do të shpëtoja. Doja të zhdukesha, e shihja shpëtimin tek vdekja”, u shpreh ajo për mediat turke. Edhe pse mes shumë vështirësive, ajo e solli në jetë vajzën e saj, duke iu përkushtuar plotësisht

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.