Vazhdon aksioni i ujit në Tiranë, policia procedon penalisht biznesmenin

Kliko per me shume info

Vazhdon aksioni per informalitetin ne fushen e furnizimit me uje ne Tirane. Nje biznesmen eshte proceduar penalisht nga policia per shkak te lidhjes se paligjshme.

Burimet zyrtare thane se më date 03.02.2018, nga shërbimet e policisë të Komisariatit nr 4 në bashkëpunim me Ndermarrjen U. K. Tiranë është konstatuar një biznes për lidhje të paligjshme të rrjetit të Ujesjellesit, ku u procedua dhe ndiqet në gjendje të lirë shtetasi me iniciale L. V., 41 vjeç , banues në Tiranë.

Kliko per me shume info

POlicia ka bere me dije se materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprime të mëtejshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.